Co oznaczają takie wyniki morfologii?

Co oznaczają takie wyniki badań te które nie zostaną podane są określone jako prawidłowe. GRA (tys/ul) 1.9 [-] norma 2.0-7.0 ! LYM%[%] 50.0 [ ] norma 20.0-45.0 ! MID%[%] 8.6 norma 0.1-24.0 GRA%[%] 41.4 norma 40.0-70.0

Lek. Tomasz Budlewski

Może oznaczyć No infekcje wirusowa. Proszę udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.