Co oznaczają te zawroty głowy i taki wynik EEG?

Dzień dobry. Od pewnego czasu cierpię na ciągłe zawroty głowy i chwilowe "odcięcia". Te zwroty nie są duże - takie kilkusekundowe. Ale dość częste. Wykonałam badanie EEG głowy. Niestety muszę czekać na wizytę u Neurologa ponad 2 tygodnie. Dlatego bardzo proszę o pomoc w interpretacji opisu badania (poniżej). Rytm Alfa 12/s, średnio i niskonapięciowy, symetryczny z domieszką czynności szybkiej. Reakcja zatrzymania obecna. Obustronnie w odprowadzeniach czołowo-ciemieniowo-skroniowych występują grupy fal Theta 5-6/s oraz pojedyncze fale ostre. Podczas HV wzrasta amplituda fal Theta, ich liczba oraz liczba fal ostrych. FS nie zmienia zapisu. PODSUMOWANIE: Zmiany obustronne w postaci grup fal Theta i pojedynczych ostrych podczas HV.

OPIS EEG TO ZA MAŁO ". Rytm Alfa 12/s, średnio i niskonapięciowy, symetryczny z domieszką czynności szybkiej. Reakcja zatrzymania obecna. Obustronnie w odprowadzeniach czołowo-ciemieniowo-skroniowych występują grupy fal Theta 5-6/s oraz pojedyncze fale ostre.

Podczas HV wzrasta amplituda fal Theta, ich liczba oraz liczba fal ostrych. FS nie zmienia zapisu. PODSUMOWANIE: Zmiany obustronne w postaci grup fal Theta i pojedynczych ostrych podczas HV."

ZAPIS EEG nieprawidłowy, do interpretacji klinicznej Jakie niepokojące objawy ??? Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Jak długoi wywiad, Jakie objawy Jakie wyniki badan krwi, moczu, USG etc... Jakie ma inne choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Ważny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam