Co oznaczają upławy po konizacji szyjki macicy?

Dzień dobry mam pytanie bo 6 tygodni temu przeszłam konizacje szyjki macicy (CIN3)Teraz po okresie jaki upłynął powinno wszystko wrócić do normy jak czytam ale na wkładce cały czas pojawiają się upławy o lekko żółtym kolorze nie są obfite ale myślę że coś nie goi się właściwie, nadmienię że nic mnie nie boli przynajmniej nie odczuwam wyraźnych oznak dyskomfortu w okolicach intymnych.Bardzo proszę powiedzieć co to oznacza i jakie mogą być przyczyny i jakie może być dalsze leczenie .Za informację bardzo dziękuje

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być badanie ginekologiczne w celu określenia, czy szyjka macicy zagoiła się prawidłowo. Dlatego sugeruję wizytę u Pani ginekologa, który będzie mógł Panią zbadać i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!