Co oznaczają wahania prolaktyny?

Witam. Od ponad dwóch lat zmagam się z wahaniami prolaktyny (kuracje bromergonem). Czas cyklu 35-45 dni. Wyniki ostatniego badania- prolaktyna 562 mIU/l (norma 102-496). Dodatkowo zlecono mi badanie DHEA SO4, wynik 344,00 (norma w moim wieku 98,8- 340,0). DHEA SO4 robiłam po raz drugi, wyniki są podobne, lekko podwyższone. Z morfologii poniżej normy są jedynie bazofile- 0,01 (norma 0,02-0,10). Czy należy wykonać dalsze badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Podstawowe pytanie to jakie wystepują objawy? Sądzę Zuza to jest wykonać test obciążenia z Metoklopramidem