Co oznaczają wyniki badań serca?
Jestem kobietą. Mam 65 lat. Mam często zaburzenia pracy serca. Posiadam stymulator. Robiłam USG serca. Niektóre wyniki budzą niepokój czy słusznie? - LK serca 46mm, LP 40mm, PK 32mm, niedomykalność zastawki trójdzielnej II st. RVOT Plax 33mm.

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki badania musi ocenić kardiolog, uwzględniając Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!