Co oznaczają wyniki badań tarczycowych u 25-latki?
Witam. Proszę o interpretacje moich wyników tarczycy. Dodam że staram się z mężem o dziecko. Tsh 2.19 , anty tpo 1.40( norma 0-5,61), anty tg 1.21 (norma 0-4.11), ft4 16, 83( norma 11,5-22,7), ft3 5.17(norma 3.5-6.5). Usg tarczycy: tarczyca położona typowo, o prawidlowej wielkosci, normoechogeniczna o wymiarach: plat prawy17×13,5×39mm plat lewy 14×19×44mm. Grubość ciesni 2mm . w części centralnej płata lewego zmiana izohipoechogeniczna o wymiarach 8×4×7mm. Wnioski zmiana ogniskowa w lewym płacie

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakieś objawy? Sadze ze opis nie jest skończony . Wskazana wizyta u endokrynologa