Co oznaczają wyniki badania hormonów tarczycy oraz zmęczenie i senność?

Witam od jakiegoś czasu jestem potwornie zmęczona, w czasie dnia śpiąca a w nocy budzę się nie mogę spać czasami budzę się z takim waleniem serca. Momentami jest mi zimno strasznie a innym razem jak poczuje ciepło zalewam się potem. Miałam dwa razy robione badania tarczycy w styczniu TSH 0,89 ft3 4,10 ft4 1,47; w lutym wynik tsh 1,34 ft3 5,18 ft4 16,71 anty tpo 48,33(Nor do16) anty tg 68,3 ( nor do 100) . Dodam ze 6 miesięcy temu urodziłam dziecko o czyn świadczą te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą być związane z poporodowym zapaleniu tarczycy, proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa, jezlimterminy długie to do lekarza rodzinnego.