Co oznaczają wyniki CA 125 i HE4?

proszę o opinię w tej sprawie odebrałam wyniki roma CA 125 - 47,2 (norma <35) HE4 - 100,6 (norma <60,5) Test ROMA - 11,36% (>= 11,4% wysokie ryzyko) Po wpisaniu w kalkulator w internecie wyszło mi 31% dlaczego inny jest wynik. Czytała na forum że dziewczyny przy he4 70 mają wyższy wynik niż ja dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa i kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego