Wyniki badań algorytmu roma

Witam, odebrałam wyniki algorytmu roma i proszę o pomoc w interpretacji wyniku: HE4 53,4 CA-125 17,92 Wartość prawdopodobieństwa 8,69% Dziękuję.

Witam,
Wynik Testu ROMA poniżej 11,4% w przypadku kobiet przed menopauzą oznacza niskie ryzyko choroby nowotworowej (wynik równy lub wyższy 11,4%– ryzyko wysokie).

pozdrawiam