Co znaczy mój test ROMA?

Mój wynik testu Roma to CA125- 15.50U/m a HE4-53.20pmol , Roma przed menopauza 8,55,po menopauzie 12,45. Mam 40lat proszę o interpretację

Wartości oparte na oznaczeniach w analizatorach Cobas w pierwszym przypadku większe od 11,4% wskazują na wysokie ryzyko raka jajnika. Z kolei wśród kobiet w wieku pomenopauzalnym wynik powyżej 29,9% sugeruje wzmożone ryzyko raka jajnika. U kobiet z rozpoznaną chorobą wysokie stężenia CA 125 i HE4 w surowicy krwi oraz wysokie wartości algorytmu ROMA wskazują na złośliwy charakter guza. Wyniki badań ROMA należy bezwzględnie omówić z lekarzem, który powinien zlecić uzupełnienie algorytmu ROMA o inne badania, zwłaszcza USG, w celu uzyskania pewnej diagnozy.