Co oznaczają wyniki przeciwciał w 16, tygodniu ciąży?

Jestem w 16 tygodniu ciąży, przeciwciała w kierunku cytomegalii IgG >250 AU/ml (<6 ujemny, >=6 dodatni), IgM 0,79 Index (<0,85 ujemny, 0,85-1,00 wątpliwy, >=1,00 dodatni). Przeciwciała w 9. tygodniu ciąży wynosiły IgG >51,7 IU/ml (<12 ujemny, 12-14 wątpliwy, >14 dodatni) IgM 6,56 AU/ml (<18 ujemny, 18-22 wątpliwy, >22 dodatni). Zauważyłam różnicę w normach, ale badanie było robione w tym samym laboratorium. Ginekolog skierował mnie na badanie awidności i konsultację zakażnika ale martwię się:(

Lek. Tomasz Budlewski

KoenoecNe jest wykonanie powyższych badań i dopiero wtedy będzie można coś więcej powiedzieć . IgM nie wskazuje ma świeże zakażenie aczkolwiek trzeba sprawdzić "wiek" IgG