Co oznaczają wyniki przepływów w 39. tygodniu ciąży?

Witam. Mam pytanie. Według daty ostatniej miesiączki jestem w 39tc. Lekarz wysłał mnie na badanie przepływów. Przepływy są prawidłowe, łożysko ma 2 stopień dojrzałości. Martwią mnie wymiary: BPD-85mm OFD-112mm HC-311mm AC-291mm FL-76mm masa płodu wg Hadlocka 2663g. Lekarz który robił te badanie stwierdził hypotrofie, ale lekarz prowadzący powiedział że dziecko rośnie, przepływy są dobre i prawdopodobnie przenosze ciążę. Czy usg może się mylić? Czy powinnam iść na badania do innego lekarza?

Witaminy w ciąży

Proszę zaufać ginekologowi prowadzącemu. Często w czasie porodu okazuję się, że wynik badania USG wielkości płodu różni się od rzeczywistego. Proszę spełniać zalecenia ginekologa prowadzącego i jemu zaufać.