Prośba o wyjaśnienie wyniku badania USG w 25. tygodniu ciąży

Witam, chciałabym o wyjaśnienie mi badania USG. Jestem w 25tg2d. MODE MEASUREMENTS BDP HADLOCK 6.31 HC HADLOCK 22.08 OFD (HC) 7.71 AC HADLOCK 20.51 FL HADLOCK 4.72 2D CALCULATIONS EFW HADLOCK 801.14G CI HADLOCK 81.90 FL/BPD HOHLER 74.76 HC/AC CAMPBELL 1.08 FL/AC HADLOCK 23.01 FL/HC HADLOCK 21.38

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie usg określające powyższe parametry zawsze jest określane względem odpowiedniego centyla w którym dany pomiar się mieści. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, bez obejrzenia całego wyniku nie można się wypowiedzieć.