Wynik USG wykonanego w 24 tygodniu ciąży
witam, w 24 tyg. ciąży usg wykazało : EFW-695g, BPD - 6.00 cm, OFD- 7.41cm, HC-21.9cm, AC - 19.76 cm, FL - 4.41 cm. Prosze o interpretację USG i czy wyniki mieszczą się w normach. Dziękuję

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań wydają się być prawidłowe. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.