Prośba o interpretację wyników USG z 29. tygodnia ciąży
Prosze o interpretacje wyników USG z 29 tygodnia ciązy robione 28.07.2015 GA(LMP) 29w0d EDD(LMP) 13.10.2015 EFW(BPD,HC,AC,FL) 1202g GA(LMP) GA(EFW) 28w0d BPD 7,64 cm 30w5d+-22d HC 27,17 cm 29w5d+-15d AC 24,16 cm 28w3d+-15d FL 5,07 cm 27w1d+-15d Od miesiączki jestem w 29 tygodniu ciązy czy FL 27w1d oznacza ze licząc do tyłu wychodzi że 20 styczen czy jest to data liczona od zapłodnienia czy do zapłodnienia mogło dojść przed 20 stycznia prosze o odpowiedz bo nie rozumiem tych rozbieżności

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Zawsze liczy się od ostatniej miesiączki wiek płodu. Wyniki są prawidłowe.
Pozdrawiam.