Wynik badania USG w 16. tygodniu ciąży
Witam, jestem w 16 tygodniu ciąży. W dniu dzisiejszym wykonywane były badania USG, wyniki: BPD 31,8 FOD 39,4 HC 111,8 AC 101,8 FL 19,1 Czy te wyniki są dobre? Czy wszystko jest w normie? Czy rozmiar główki jest prawidłowy? Dokładny wiek ciąży: 16 tydzień + 2 dni. Z góry dziękuję za odpowiedz.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest przeanalizowanie całego wyniku i przeanalizowanie w ktorym centylu pomiary się mieszczą. proponuję udać się do lekarza prowadzacego ciąze.