Co oznaczają zawroty głowy u 21-latka?

Mój narzeczony lat: 21, ma ostatnio zawroty głowy, jest wiecznie zmęczony i jakby otępiały. Wyniki z morfologii wyszły dobre. Właściwie wszystko w normalnie, lekko obniżone neurocyty. Lekarz internista wysłał go do neurologa, neurolog stwierdził, że nic mu nie jest. Trwa to już około tygodnia. Czy mamy się martwić?

Lek. Wojciech Zygmunt

Poza neurologiem, w takim wypadku warto skonsultować się również z laryngologiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.