Chwilowy nagły zawrót głowy, uczucie wirowania całego ciała

Chwilowy nagły zawrót głowy- uczucie wirowania całego ciała podczas pracy przy komputerze. Wszystko trwało około 3 sekund. Ostatnie dni to dużo stresów. Do tego: senność, osłabienie. Z badań ostatnich: morfologia ok, cukier ok. Dwa lata temu badanie dopplerowskie na tętnice szyjne- było ok jak i eeg i holter 24h. Lekka nerwica lękowa- po wypadku ponad 2 lata temu (stąd te badania). Problem z okularami- oczy męczą mi się i często widzę "jak przez mgłę" lub pływające mroczki.

Witam,
po wykonaniu stosownych aktualnych badań może Pan zasięgnąć pomocy psychoterapeutycznej dla usunięcia skutków nerwicowych tych dolegliwości,gdyż czasem mogą być powodem zaburzeń o których mowa.
Pozdrawiam i zapraszam

Witam, proszę na wszelki wypadek skonsultować się z neurologiem oraz okulistą. W kwestii stanu zdrowia lepiej być uważnym i nie zaniedbywać niczego. Pozdrawiam