Co może oznaczać chwilowe uczucie osłabienia i zawroty głowy?

Witam, Podczas normalnego dnia pracy zrobiło mi się słabo (kiedy wstałem z kucania). Było to o tyle nie normalne ponieważ uczcie kręcenia się w glowie trwalo ok 30sek. Taka sytuacja pojawiać się zaczęła dużo częściej. Podczas normalnych czynności zakupy, spacer itd. Zacząłem mieć również bóle głowy których nigdy wcześniej nie miałem. Kiedy wszytsko trwalo już ok 2miesiecy lekarze zaczęli podejrzewać różne rzeczy i zaczęliśmy szukać. Badanie krwi ok, test holtera ok, ekg ok, cisnienie ok. Zrobiłem rezonans magnetyczny glowy. Wyszedł mi torbiel na szyszynce o wymiarach 13x10mm . Neurolog którego odwiedziłem po badaniu, zrobił ze mną ćwiczenie motoryczne (dotykanie nosa z zamkniętymi oczami itd). Zostałem poinformowany że torbiel jest tzw znaleziskiem przypadkowym I na 100% nie ona powoduje dziwne uczucie w glowie które mam od 4,5 miesięcy. Zrobiłem przeswietlenie kręgosłupa szyjnego wszytsko ok, została mi pobrana krew żeby sprawdzić pod kątem boreliozy póki co czekam na wyniki Ale uczucie dalej mam I niewiem co jest powodem. Jest to o tyle niekomfortowe że potrafię "to cos" czuć przez wiele godzin, nie jest to fizyczne bol. Straszny dyskomfort. Niewiem gdzie dalej szukać co jeszcze ewentualnie sprawdzić. Neurolog pytał pytał mnie kilka razy czy nie miałem problemu z oczami. Wczoraj poszedłem do okulistyki która zasugerowała zebym zrobił jakieś badanie "pod kątem zeza" wzrok mam świetny I ostry. Proszę o odpowiedź jakieś sugestie. Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wykonać również badanie dopplerowskie naczyń domózgowych. Być może tutaj występuje problem. Oprócz okulisty, na pewno warto również wykonać konsultację laryngologiczną. Miejmy nadzieję, że problem, w końcu się wyjaśni. Pozdrawiam i życzę zdrowia!