Co oznaczają zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych?

Zmiany zwyrodnieniowe krazkow miedzykregowych C5 C6 C6 C7obnizenie sygnalu w obrazach T2 owodnienie krażkow,obnizenie ich wysokosci Wypukliny pirscieni wloknistych obu w/w krazkow ktore modeluja brzuszna powierzchnie worka opony twardej Uogólnione zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze na krawedziach sasiadujacych trzonow. Czy jest mozliwy identycznyskopiowany opis badan z 2013 12aktualnego badania 2017 luty

witam,

możliwy jest taki sam opis badania jeśli się nic nie zmieniło.
Zmiany zwyrodnieniowe oznaczają zmiany w strukturze krążków zazwyczaj spowodowane wiekiem, przeciążeniami i wieloma innymi czynnikami. Jeśli nie jest gorzej to pogratulować wyniku.

pozdrawiam
Konrad Skrzat