Co pomoże na udrożnienie nosa?

Zawsze mialam doskonaly wech i mocno odczuwalam smak potraw.Niedawno mialam u dentysty mocne znieczulenie na dwa zeby,jedynki a po 2dniach niesamowicie ciezki katar az cieklo z nosa gdzie stracilam smak wech na 2tygodnie w tym momencie mam slaby wech i slabo pdczuwam posilki czuje ze nie jest tak jak bylo.Mozliwe ze powszechnie dostepne leki przeciwgrypowe na udroznienie nosa z polaczeniem kropli moglo cos uszkodzic??

Tak; jest to powikłanie powstałe po stosowaniu leków anemizujących błonę śluzową nosa.Trzeba uzbroić się w cierpliwość - wszystko powinno powrócić do normy.