Co powoduje biało-żółte plamy na ciele?

Witam. Mam na ciele biało-żółte plamy na ciele na brzuchu ramionach i teraz pojawiły się na biuście. Mają najpierw postać biało-żółtych zgrubień a później robią się lekko brązowe.

ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Witam serdecznie!

Opisane zmiany raczej nie mają podłoża alergicznego, jednak bez badania, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie da się postawić rozpoznania.

Konieczna jest wizyta u lekarza, proszę zacząć od lekarza rodzinnego, który po badaniu zaleci leczenie lub ewentualną dalszą diagnostykę.

Konieczne jest wykluczenie schorzeń dermatologicznych a także przyczyny infekcyjnej opisywanej przez Panią dolegliwości. Najprawdopodobniej konieczne jest leczenie.

Proszę pamiętać aby zmian nie drażnić i nie drapać aby nie doprowadzić do nasilenia dolegliwości czy nadkażenia bakteryjnego.

Proszę z wizytą u lekarza raczej zbytnio nie zwlekać, charakter dolegliwości należy wyjaśnić.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty