Co powoduje ból i drętwienie prawej ręki i łokcia?

mam 33 lata i jestem kobieta. od okolo miesiaca dretwieje i boli mnie prawa reka od lokcia do palcow 3 i 4. najbardziej bol nasila sie w nocy. bardzo prosze o porade i czy moze to byc grozne. z gory serdecznie dziekuje.

Witam!
Lekarz POZ: badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne, EKG, konsultacja angiologiczna, ew. EMG, przewodnictwo nerwowe. Może doszło do jakiegoś ucisku nerwu na skutek niewygodnej, nieprawidłowej pozycji podczas snu. Trzeba to wyjaśnić.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.