Co powoduje ból kolana podczas zginania?

Witam ;) Od ok. Roku mam dziwny ból kolana, który trwa ok. 2 dni i znika na tydzień czasem dwa i pózniej znów wraca na parę dni, ból jest w tedy bardzo silny przy wstawamiu, siadaniu i ogl. Zginaniu nogi, nigdy wczesniej nie mialam problemów z tym kolanem, ani żadnych urazów

Przyczyn niestety może być wiele nie jest możliwa odpowiedź bez badania. Sugeruje wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch