Jak radzić sobie z bólem kolana po operacji?

Witam.Półtora miesiąca temu miałam operacje usunięcia fałdów błony maziowej na czas odciązenia kolana było wszystko dobrze jednak parę dni po zdjęciu szwów za bardzo przeciazylam kolano i od tamtego momentu (czyli jakiś miesiąc) kolano bardzo mnie boli przy prostowaniu nogi przeskakuje mi w wewnętrznej części kolana które jest bolesne dodatkowo nie mogę ukucnąć, uklęknąć bo ból jest nie do wytrzymania to samo jest jak mam nogę dłużej zgiętą i wyprostowaną. Czy mogłam sobie coś uszkodzić?

Mało prawdopodobne że mogła sobie Pani sama coś uszkodzić po operacji.
Warto zacząć od rehabilitacji pod kontrolą fizjoterapeuty.
Do rozważenia iniekcje z kwasu hialuronowego.
W razie utzymywania dolegliwosci kotrola ortopedyczna.
Pozdraiwma
dr n med MAciej Goch