Jaki jest powód problemów z wyprostowaniem kolan po skokach na trampolinie?

Żona skakała na trampolinie, nie może wyprostować kolana tak jakby jej ścięgna się ciągły.jak temu zaradzić

Propunuje poczatkowo okłady z lodu 3 xdz po 20min i dodatkowo maść przeciwzapalną.
W razie utrzymywania lub nasilenia dolegliwosci pilną konsultację u ortopedy.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch