Co powoduje ból w mostku?

Zaczeło się 2 tyg temu jak kochałem się żoną i zacząłem szybko oddychać. Na siłe zdusiłem częste oddychanie i zrobiło mi się słabo.na drugi dzien było ok. Po tygopdniu zacząłem odczuwać żar w ok mostka, Najbardziej dokucza przy wydychaniu powietrza,cięzko jest mi określić przyczynę czasami czuje cały dzień a czasami praktycznie w ogóle, wydaje mi się że oddycham płytko. Podczas gastroskopii wykryto u mnie przepuklinę refluksu ale nie wydaje mi się ze to zgaga. Do jakiego lekarza się zgłosić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć