Co powoduje ból w ręce?

Witam, Mam 21 lat, wczoraj gdy podnosiłam mojego 3-letnego brata, coś "pękło" mi w ręce (takie to było uczucie) dokładnie w prawej ręce blisko pachy, ból był kłujący i rwący. Dzisiaj przy wyciągnięciu ręki w stronę szafki ból znowu się pojawił ale już bliżej łokcia, strasznie kłuje a jak dotknę to ból się nasila i dodatkowo boli jak siniak. Nie mogę ręki wyprostować, nie jest zaczerwieniona ani sina. Sądzę, że nie jest to nadwyrężenie, bo ból jest mocno kłujący i uciążliwy. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Może doszło do przemieszczenia w stawie? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam