Co powoduje bóle głowy z prawej strony głowy?

Mam 31 lat od ponad miesiąca ból głowy z prawej strony powyżej skroni, ciągle boli a coraz częściej napady klujacego bólu aż wytrzymać nie można,prawe oko zachodzi mgla i mam szum w uszach,dretwieje mi prawa ręka nawet przy zmywania naczyń muszę robić przerwy bo nie mogę gąbki przudusic.mam zawroty głowy,jestem senna nerwowa.boli mnie kark.mam anemie,crp10,2 analiza moczu wszystko ponad normę,zaburzenia miesiaczkowania ostatnie dwa okresy skończyły się krwotokiem.do tego swedza mnie stopy i łydk

I chce Pani diagnozować się przez internet na podstawie kilku ogólnych sformułowań i ogólnego stwierdzenia, że wyniki badań są nieprawidłowe?
Proszę udać się do lekarza, droga na skróty to często droga donikąd.