Co powoduje bóle lewej łopatki i lewej strony klatki piersiowej?

Dobry wieczor.Mam 58 lat.Mam lekkie bole okolic lewej lopatki i lewej strony klatki piersiowej.Przy tym lekkie dusznosci. Kiedys leczylam sie na uszkodzenie barku. Czy to moze miec jakis zwiazek? Serce mam w porzadku.

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie duszności
Sugeruje być może problem z tkanka
Płucna jeżeli sercowo jest ok. Diagnostyka barki także jest wskazana