Bóle w klace piersiowej po lewej stronie

Prosze o powiedzenie mi o czym moga swiadczyc bole , nie trwajace wiecej niz 3 minuty , o malym nasileniu , bez dusznosci itp . w klatce piersiowej po lewej stronie , czy to moze byc serce ? lecz nie mecze sie szybko czy tez moge biegac , nic mnie wtedy nie boli , tylko czasami cos mnie tam zlapie.... Ból czasami promieniuje do kręgosłupa, w okolicach lewej łopatki, na badaniu EKG nic nie wyszło dziekujemam 29 lat -kobieta.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego czy górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.