Bóle w klace piersiowej po lewej stronie

Prosze o powiedzenie mi o czym moga swiadczyc bole , nie trwajace wiecej niz 3 minuty , o malym nasileniu , bez dusznosci itp . w klatce piersiowej po lewej stronie , czy to moze byc serce ? lecz nie mecze sie szybko czy tez moge biegac , nic mnie wtedy nie boli , tylko czasami cos mnie tam zlapie.... Ból czasami promieniuje do kręgosłupa, w okolicach lewej łopatki, na badaniu EKG nic nie wyszło dziekujemam 29 lat -kobieta.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Leczenie chorób serca

Omdlenia, kołatanie serca, obrzęki, zasinienie skóry, ból w klatce piersiowej ? to mogą być objawy choroby serca. Jednym z powszechnie występujących schorzeń jest choroba wieńcowa. Prof. Janina Stępińska opowiada o farmakologii w przypadku jej wystąpienia, jako jednym z możliwych działań prowadzących do wyzdrowienia.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego czy górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty