Co powoduje bóle po okresie?

Witam. Od 1.5 roku miałam silne bóle po skończonym okresie do następnego okresu z prawej strony (okolice jajnika ) na usg nic nie było widać a bóle nie dawały żyć były na wylot na plecy .przeswietlili mnie w szpitalu okazało się ze mam zwyrodnienie kręgosłupa po prawej stronie (miałam bóle zebra ) .pytałam lekarki czy ból w dole może być od kręgosłupa /Nie .wykonano mi laparskopie usunięto zrosty macicy z siecią i powłok. Brzusz. Żadnej patologi .jestem 2 tyg po i dalej mam bóle w dole brzuch

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac się do lek wykonującego zabieg. Lub jeżeli szybciej to do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć