Co powoduje bóle stop na zmianę?

Witam od 3 tygodni boli mnie na przemian bez żadnej przyczyny najpierw bolała mnie lewą stopa 2 dni odrazu po tym prawa tez 2 dni nastepnie palec w lewej dloni tez 2 dni pozniej oba kolana przy kucanou 2 dni następnie lewe kolano tak że nie mogłem nawet stanąć na tej nodze i jednocześnie prawa kostka mi spuchla I od razu po tym prawe ramię i lewy nadgarstek wszystko tak jedno po drugim i bez żadnych przyczyn. Co to może być? 3 miesiące temu zapisałem się na siłownię i biorę odżywki. Mam 34 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , sadze ze nalezy odstawić odżywki