Co powoduje gęstą wydzielinę w oku?

Witam 2 tygodnie temu na oku pojawiła mi się przezroczysta wydzielina podobna do łzy tylko że gęsta i zaklejała mi oko.Miałam problemy z poruszaniem oka oraz trudności w widzeniu. byłam u lekarz dostałam kropelki (dicortinef) Stosowałam ich około 9 dni ta wydzielina i pojawia się już na oku tylko pod powieką no nie było to uciążliwe ale jak dotykałam powieki to spływało to w kącik oka. Następnego dnia poniżej kącika oka przy nosie pojawiła się opuchlizna która codziennie przemieszczała się Obecnie opuchlizna zeszła mi na policzek zrobiłam prześwietlenie zatok nie ma nic do czego można się przyczepić tak powiedziała pani laryngolog dostałam kropelki (metmin) i lek (alertec). Okulista po 14 dniach powiedział że w oku jest wszystko w porządku Dostałam krople do oczu(Tobradex).Nadmieniam że od października nie chorowałam nie mam kataru . jedynie miałam robiony kontrast do badania w styczniu. Bardzo proszę o pomoc bo opuchlizna dalej się utrzymuje Pozdrawiam serdecznie BW

Witam.proszę stosować Tobredex 5 dni 3x do PLO i ewentualnie plikach oko solą fizjologiczną 2x dziennie. Zażywać wit. C do 1 g na dobę. Odczekać. Powinno być dobrze chyba ze to uczulenie na leki pozdrawiam serdecznie