Co powoduje mocne uderzenia serca podczas wyprostowania?

Witam, mam 19lat i mam takie objawy jak się wyprostuje to czuje mocne uderzenie serca i po tym uderzeniu nie ma przez 2-3sekundy kolejnego do tego puchnie mi twarz ciężko mi się oddycha kręci mi się w głowie i budzę się w nocy po kilka razy albo nieraz jak się pochyle to mam mroczki przed oczami patrząc na niebo też widze takie białe plamki to trwa jakieś 5 miesięcy proszę pilnie objaśnienie tego wszystkiego z góry dziękuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, mogą oznaczać tężyczke, arytmie serca czy np choroby tarczycy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam