Co powoduje napadowy ból w okolicy biodra?
Witam mam 22l od paru miesiecy bardzo uciążliwy ból dopada mnie w okolicy prawego biodra i lędźwia. Chciałabym się dowiedzieć co można stwierdzić po tym opisie Rtg i jakie podjąć leczenie : "lewypukła rotacyjna skolioza że szczytem na poziomie L2. Zniesienie lordozy lędźwiowej z następowym przebiegiem linii statycznego przebiegu przez przednia krawędź trzonu S1. "

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opisano skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, wskazana kontrola u ortopedy oraz w Poradni Rehabilitacyjnej, aby dobrać odpowiednie postępowanie i ćwiczenia aby zmiany się nie pogłębiały.
Pozdrawiam