Co powoduje popękane żyłki i zaczerwienienie żołędzi?

Stwiwrdzono u mnie zapalenie gruczolu krokowego.mam.problemy od.wielu.lat.z etekcja.nieraz mam poranne.nieraz ich w ogole nie mam.w ciahu dnia.nigdy nie wystepuja.Czy mpze.to.byc.przez.te zapalenie.ze.te.problemy wystepuja?mam lek multiprosti.Na zoledziu wyskoczyly mi juz pare lat temu czetwone.popekane.zylki.zoladz.jest.suchy.Mozliwe ze.tez przez te.zapalenie sa te.popekane.zylki?jakie badania.z.kriw.zrobic na to czy to grzybica czy cos innego?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim nalezy udac się do lekarza urologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim konieczna jest wizyta u urologa i określenie po badaniu możliwości diagnostycznych i terapeutycznych