Co powoduje powiększenie węzłów chłonnych podczas leczenia hematologicznego?

witam leczę się hematologicznie...od jakis dwóch lat mam powiększe wezly 4 wycinki z pachy bo tam były największe...nic nie wyszło...dziś okazuje się ze powiekszone są nosogardlo ..szyja,migdal,kat zuchwy ok 3 cm,i pacha..z krwi nic konkretnego dodam że jestem po chloniaku DLBCL...jak miałam usg nie spodobały sie w zuchwie i pod pacha....nie śpię bo się martwię...morfologia raz mam białych za dużo o 5 tys.a raz w normie...markery od chloniaka ok..czy może to być coś innego a każdy się upiera ..

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie zostało zastosowane leczenie ? Proszę koniecznie udac się do lekarza hematologa i kierowac się jego zaleceniami