Co powoduje przewlekłe problemy z gardłem?

Witam, mam poważne problemy z gardłem . Wszystko trwa już pół roku .....ciagle mam uczucie opuchnietego gardła , problemy z przełykaniem , jakby zdrętwiałe gardło i flegmę w gargle raz mniej raz więcej . Miałam robiony wymaz , brałam antybiotyki , sterydy . Byłam u laryngologa i oprócz skrzywionej przegrody nosowej bić nie stwierdził . Alergolog tez nie wie dlaczego . Jedyne ci mi trochę pomaga to tabletki na alergie . Ale żadna nie została stwierdzona . Już nie wiem ci robić

To rozległy problem. Muszę zTobą długo porozmawiać czyli zebrać dokladny wywiad lekarski. Zbadać Cię osobiście, muszę sam pobrać wymazy na posiew i antybiogram. Zbadać krew w kierunku alergii itd..itp..Może przyjedź?. Tylko odstaw wszystkie leki na miesiąc przed wizytą.