Co powoduje pulsowanie gałki ocznej?

Witam, Od około tygodnia pulsuje mi gałka oczna w lewym oku.Są to serie takich drgań oka ,pulsowania kilka razy co jakiś czas. Uczucie wypychania,potykania oka .Jakby chciały wyskoczyć .W prawym oku mam te uczucie ale o mniejszym nasileniu i rzadziej.Co mam zrobić ? Biorę magnez,krople Hydrobalance,ale mało to pomaga.Ograniczyłem picie kawy.Czy samo przejdzie za jakiś czas,czy wizyta u okulisty potrzebna? Ciśnienie w oku może za wysokie czy da się czymś bez recepty zmniejszyć ? Dziękuję

Witam.przejdzie po Mg plus B6 ale dawki muszą być właściwe czyli 400mg na dobę Mg nie chelatu czy węglan czy siarczanu. Proszę ograniczyc jony Ca bo Mg się nie wchłania. Pozdrawiam serdecznie