Co może oznaczać drżenie powieki u 27-latki?

Dzień dobry, mam 27lat od jakiegoś miesiąca mam drżenie górnej powieki oka. Jest to dość dokuczliwe. Biorę magnez z witaminą b6 jednak dokuczliwy problem nie mija. Nie pomaga też masowanie oka. Przecież nie pójdę do lekarza z drganiem powieki. Proszę o odpowiedź co może być tego przyczyną. przerwy pomiędzy kurczami są małe. Nie mam też suchego oka. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Witam.proponuję zrobić jonogram z krwi. Nie zawsze też Mg wchłonie się tak jsk w reklamie w tv.nie wierzymy tv.potrzeba 400mg jonu Mg na dobę. Przy niedobór ach więcej. Isyotnyvtez jest stosunek poziomu jonu Ca /Mg.zaburzenia prowadzą do tezyczki. Odpowiada za to parathormon. Łykać z sensem Mg z witB6- czyli 4 tbl np ChelaMag B6 to minimum. Pozdrawiam serdecznie