Drżenie powieki a stosowanie magnezu

Witam. Od ponad miesiąca drży mi lewa powieka (dolna), aczkolwiek podczas picia czegoś gorącego drży także obszar pod obiema powiekami. Elektrolity w normie, przyjmuję magnez i B kompleks, zdrowo się odżywiam. Jaka może być przyczyna drżenia?

Postępowanie zależy od przyczyny, czasem drżenie ustępuje samoistnie