Co powoduje uczucie prądów w głowie i powiększenie źrenic?

Witam. 4 lata temu mialam epizody parestezji i bólów glowy. Mialam rezonans z kontrastem i nic nie wykazał. Kolejny taki epizod byl 10 miesięcy temu i trwal dwa tygodnie. Teraz znow mam te wszystkie objawy plus pieczenie twarzy odczucia prądów i nagłych uderzeń ciepla i zimna w ciele. Do tego silny bol glowy po jednej stronie z tylu i mam wielkie źrenice. Objawy utrzymuja sie od miesiaca. Bylam u lekarza, ktory uporczywie twierdzi ze to migrena. Ale ja obawiam sie ze moze to byc SM? Mam25lat

Witam!
Mogą to być objawy nerwicowe, jednak należy wykluczyć sprawy somatyczne. Neurolog: RM głowy, EEG, Podstawowe badania laboratoryjne, poziomy TSH, cukru, mocznika, elektrolitów. Jeżeli wszystko wyjdzie prawidłowo to dopiero należy rozważyć tło emocjonalne i włączyć odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.