O czym świadczą długotrwałe bóle głowy?

Witam, od jakiegos czasu to juz bedzie moze ze 2 lata boli mnie glowa ale nie tak ze caly czas... Po kilka dni co miesiąc moze dwa. Bol wystepuje na czubku głowy i bolą jednoczesnie wlosy w tym miejscu. Boli gdy dotkne lub szybko poruszam głową. To jest tak jakby byla skora w tym miejscu baaaardzo wrażliwa. Czy to objaw czegoś poważnego ? proszę o pomoc

Witam!
Może to być migrena, ból napięciowy, nerwica lub inne. Należy zdiagnozować u neurologa. RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od wyników włączyć odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.