Co powoduje codzienne bóle głowy?

Witam, Mam taki problem. Prawie codziennie mam okropne bóle głowy. Nie pomagają leki przeciwbólowe. Jest to ból pulsujący. Odczuwam wtedy, że jest mi nie dobrze. Bolą mnie gałki oczne, skronie i mam nadwrażliwość na światło. Pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, jednak w domu też boli mnie głowa. Biorę antykoncepcję. Proszę mi powiedzieć co to może być ?

Witam!
Badanie neurologiczne, badania pracowniane RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne, ciśnienie krwi. Jeżeli wszystko wypadnie prawidłowo to należy się zgłosić do psychiatry i poleczyć napięciowy ból głowy towarzyszący problemom emocjonalnym.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.