Co znaczą te silne bóle głowy pulsujące na skroniach?

Witam mam taki problem od dłuższego czasu cierpię na silne bóle głowy pulsujące na skroniach nie mogę patrzeć na światło bo pojawiają mi się silne bóle 'oczu' najbardziej przy próbie spojrzenia na 'gore ' . Bóle głowy z tymi dziwnymi objawiami potrafią mnie męczyć do 12 h w nocy budzę się poprostu z płaczem bo ból jest nie do zniesienia .. tabletki raz pomogą a raz nie . Ból powtarza się ok. Dwa razy w tygodniu .

Witam!
Proszę się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem - niektóre, słabo idące na leczenie bóle mają podłoże nerwicowe i leczenie jest wówczas inne. Może Pani zacząć od Poradni Walki z Bólem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.