O czym może świadczyć ból głowy w różnych miejscach?

Witam od pieciu dni boli mnie głowa bol jest w różnych miejscach raz przy skroni naz na czubku głowy a raz z tyłu koło ucha w jednym miejscu czuję jakby takie rozpieranie głowy do tego czasami uciska przy nosie jak sie pochylam bol sie nasila do tego ogolne osłabienie i senność nie mam kataru po tabletkach przeciwbolowych przechodzi dodatkowo strach ze to coś zlego z gory dziękuje za odpowiedz

Witam!
Może to być ból napięciowy, ale najpierw należy wykluczyć inne przyczyny. Konsultacja neurologiczna, RM głowy , EEG. Ciśnienie krwi, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, elektrolitów, TSH, mocznika. Jeżeli badania wypadną ujemnie należy zacząć leczyć zaburzenia nerwicowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.