Jak należy leczyć uciążliwe migreny?

Witam . Mam 29 lat . od 3 lat mam migreny zawsze przed lub w czasie okresu , nie zawsze co miesiąc. Teraz miałam dwa miesiące pod rząd pierwsza nie do wytrzymania druga dała mi jakoś funkcjonować normalnie w pracy ale po tej migrenie został mi taki uraz , tzn uciska mnie powyżej skroni jak by mi ktoś siedział na głowie i czasami z tyłu głowy .3 lata temu miałam prześwietlenie głowy i było ok . co może być spowodowane uciskiem ?

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, TSH, mocznika, elektrolitów, hormonów płciowych. Dalsze postępowanie w zależności od uzyskanych wyników.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.