O czym świadczą skurcze łydek?

Witam, kobieta - 21 lat. Jakiś czas temu pojawiły się u mnie skurcze łydek, nie tylko w nocy, teraz jest to nadmierne. Pojawiły się również skurcze w stopach po wewnętrznej stronie, ból jest nie do wytrzymania. Zauważyłam również, że podczas zastania mięśni, robią się one napięte, a gdy chcę rozruszać kończyny, pojawia się ból, prowadzący do skurczy, mam też lekki niedowład prawej ręki, który powoduje utratę kontroli podczas pisania. Proszę o odpowiedź, co się może dziać?

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne, skierowanie na podstawowe badania laboratoryjne z poziomami:cukru, elektrolitów, TSH, mocznika, hormonów. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Może to sugerować zaburzenie poziomu elektrolitów: Mg, K, Ca, Na, Cl. Należałoby zrobić badanie neurologiczne, RM głowy,EEG, EMG z przewodnictwem nerwowym.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.