Co znaczy uczucie ucisku z tyłu głowy?

Witam. Chłopak 23 lata. Od paru dni tak jakby uczucie ucisku z tyłu głowy I lekkie zawroty. Odczuwam takze wrazenie bycia nieobecnym w otaczającym mnie miejscu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje

Witam!
Konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne, TSH, poziom cukru i w zależności od wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.